Glasoflaskor 100 ml glasflaska 'Hjärta', öppning: kork
Artikelnummer : 100018130
100 ml glasflaska 'Hjärta', öppning: kork
Tillagd i önskelistan med framgång
Din konfiguration

Kvantitet Pris per styck Besparingar*
1
32,09 kr
10
31,00 kr
3%
20
30,13 kr
6%
50
29,48 kr
8%
100
24,04 kr
25%
200
23,06 kr
28%
1.462
22,30 kr
30%
2.944
19,25 kr
40%
Inget valt
Pris per enhet: 32,09 kr 32,09 kr
Besparingar*: %
Omedelbart tillgänglig.Leveransklar inom: 1–2 dagar
Med vår 100 ml klarglasflaska 'Hjärta' säger du ett omisskännligt 'Tack'. Perfekt för bröllop, födelsedagar eller jul.
Av juridiska skäl får den inte användas för kommersiell påfyllning av spritdrycker!
| Bredd | 35,3 mm |
|---|---|
| Form - basområde | Hjärta |
| Höjd | 117,1 mm |
| Material | Klarglas |
| Tillverkningsland | Italien |
| Tryckbar | Nej |
| Vikt | 170 g |
| Volym | 100 ml |
| Volym - max | 105 ml |
| Färg | Genomskinlig |
| Storlek på mynningen | ⌀ 16 mm |
| Tillverkare | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logga in
Inga recensioner hittades. Dela dina insikter med andra.
Med vår 100 ml klarglasflaska 'Hjärta' säger du ett omisskännligt 'Tack'. Perfekt för bröllop, födelsedagar eller jul.
Av juridiska skäl får den inte användas för kommersiell påfyllning av spritdrycker!
| Bredd | 35,3 mm |
|---|---|
| Form - basområde | Hjärta |
| Höjd | 117,1 mm |
| Material | Klarglas |
| Tillverkningsland | Italien |
| Tryckbar | Nej |
| Vikt | 170 g |
| Volym | 100 ml |
| Volym - max | 105 ml |
| Färg | Genomskinlig |
| Storlek på mynningen | ⌀ 16 mm |
| Tillverkare | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logga in
Inga recensioner hittades. Dela dina insikter med andra.
*Rabatt innebär en besparing jämfört med det ordinarie priset.
Viktigt: Lock måste beställas separat. Se till att de har lagts till i din varukorg.























