Glasoflaskor Skruvlock, trä, beige, för mynning: GPI 28/400
Artikelnummer : 100040230
Skruvlock, trä, beige, för mynning: GPI 28/400
Tillagd i önskelistan med framgång
Din konfiguration

Kvantitet Pris per styck Besparingar*
1
5,77 kr
750
5,23 kr
9%
1.350
4,90 kr
15%
2.700
4,57 kr
20%
Inget valt
Pris per enhet: 5,77 kr 5,77 kr
Besparingar*: %
Omedelbart tillgänglig.Leveransklar inom: 1–2 dagar
Upptäck den eleganta, runda skruvlocket i beige trä. Perfekt för GPI 28/400-öppningar, kombinerar det naturligt utseende med praktisk funktionalitet. Stilfullt och pålitligt för dina behållare.
| Diameter - Utsida | 32,5 mm |
|---|---|
| Form - basområde | Rund |
| Höjd | 14,2 mm |
| Material | Bokträ |
| Tillverkningsland | Tyskland |
| Vikt | 6 g |
| Färg | Beige |
| Storlek på mynningen | GPI 28/400 |
| Tillverkare | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logga in
Inga recensioner hittades. Dela dina insikter med andra.
Upptäck den eleganta, runda skruvlocket i beige trä. Perfekt för GPI 28/400-öppningar, kombinerar det naturligt utseende med praktisk funktionalitet. Stilfullt och pålitligt för dina behållare.
| Diameter - Utsida | 32,5 mm |
|---|---|
| Form - basområde | Rund |
| Höjd | 14,2 mm |
| Material | Bokträ |
| Tillverkningsland | Tyskland |
| Vikt | 6 g |
| Färg | Beige |
| Storlek på mynningen | GPI 28/400 |
| Tillverkare | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logga in
Inga recensioner hittades. Dela dina insikter med andra.
*Rabatt innebär en besparing jämfört med det ordinarie priset.
Viktigt: Lock måste beställas separat. Se till att de har lagts till i din varukorg.
























