Glasoflaskor 1.240 ml dispenserflaska 'Securibox', PP-plast, vit, öppning: skruvlock
Artikelnummer : 100028970
1.240 ml dispenserflaska 'Securibox', PP-plast, vit, öppning: skruvlock
Tillagd i önskelistan med framgång
Din konfiguration

Kvantitet Pris per styck Besparingar*
1
35,82 kr
10
34,84 kr
2%
20
33,75 kr
5%
50
33,21 kr
7%
100
27,00 kr
24%
200
25,91 kr
27%
500
25,15 kr
29%
Inget valt
Pris per enhet: 35,82 kr 35,82 kr
Besparingar*: %
Omedelbart tillgänglig.Leveransklar inom: 1–2 dagar
1240ml Dispenserpump med securybox (HVDS), vit
| Diameter - Utsida | 109 mm |
|---|---|
| Form - basområde | Rund |
| Höjd | 140 mm |
| Material | PP |
| Tillverkningsland | EU |
| Tryckbar | Nej |
| Vikt | 147 g |
| Volym | 1240 ml |
| Volym - max | 1240 ml |
| Färg | Vit |
| Tillverkare | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logga in
Inga recensioner hittades. Dela dina insikter med andra.
1240ml Dispenserpump med securybox (HVDS), vit
| Diameter - Utsida | 109 mm |
|---|---|
| Form - basområde | Rund |
| Höjd | 140 mm |
| Material | PP |
| Tillverkningsland | EU |
| Tryckbar | Nej |
| Vikt | 147 g |
| Volym | 1240 ml |
| Volym - max | 1240 ml |
| Färg | Vit |
| Tillverkare | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logga in
Inga recensioner hittades. Dela dina insikter med andra.
*Rabatt innebär en besparing jämfört med det ordinarie priset.
Viktigt: Lock måste beställas separat. Se till att de har lagts till i din varukorg.






















