Glasoflaskor 1.500 ml glasflaska 'Tulipano', öppning: kork
Artikelnummer : 100020560
1.500 ml glasflaska 'Tulipano', öppning: kork
Tillagd i önskelistan med framgång
Din konfiguration

Kvantitet Pris per styck Besparingar*
1
154,11 kr
10
149,53 kr
2%
20
145,38 kr
5%
50
141,78 kr
8%
100
112,31 kr
27%
216
107,73 kr
30%
Inget valt
Pris per enhet: 154,11 kr 154,11 kr
Besparingar*: %
Omedelbart tillgänglig.Leveransklar inom: 1–2 dagar
1½ liters flaske 'Tulipano' - vejer stolte 1,4 kg og er knap en halv meter høj.
| Diameter - Utsida | 150,8 mm |
|---|---|
| Form - basområde | Rund |
| Höjd | 480 mm |
| Material | Klarglas |
| Tillverkningsland | Italien |
| Tryckbar | Nej |
| Vikt | 1400 , 1422 g |
| Volym | 1500 ml |
| Volym - max | 1530 ml |
| Färg | Genomskinlig |
| Tillverkare | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logga in
Inga recensioner hittades. Dela dina insikter med andra.
1½ liters flaske 'Tulipano' - vejer stolte 1,4 kg og er knap en halv meter høj.
| Diameter - Utsida | 150,8 mm |
|---|---|
| Form - basområde | Rund |
| Höjd | 480 mm |
| Material | Klarglas |
| Tillverkningsland | Italien |
| Tryckbar | Nej |
| Vikt | 1400 , 1422 g |
| Volym | 1500 ml |
| Volym - max | 1530 ml |
| Färg | Genomskinlig |
| Tillverkare | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logga in
Inga recensioner hittades. Dela dina insikter med andra.
*Rabatt innebär en besparing jämfört med det ordinarie priset.
Viktigt: Om locken är konfigurerbara måste dessa väljas separat. Se till att de har lagts till i din varukorg.























