Glasoflaskor 1.500 ml glasflaska 'Weinschlegel', öppning: kork
Artikelnummer : 100019900
1.500 ml glasflaska 'Weinschlegel', öppning: kork
Tillagd i önskelistan med framgång
Din konfiguration

Kvantitet Pris per styck Besparingar*
1
88,52 kr
10
85,90 kr
2%
20
83,61 kr
5%
50
81,75 kr
7%
100
71,17 kr
19%
200
68,66 kr
22%
300
66,04 kr
25%
600
63,96 kr
27%
Inget valt
Pris per enhet: 88,52 kr 88,52 kr
Produkten finns inte längre tillgänglig
Weinschlegel er en regional vinflaske fra Rhinområdet. I XXL format, over 1350 g tung og 40 cm høj. Denne flaske kommer til at stjæle alles opmærksomhed!
| Diameter - Utsida | 93 mm |
|---|---|
| Form - basområde | Rund |
| Höjd | 480 mm |
| Material | Klarglas |
| Tillverkningsland | Italien |
| Tryckbar | Ja |
| Vikt | 1200 g |
| Volym | 1500 ml |
| Färg | Genomskinlig |
| Tillverkare | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logga in
Inga recensioner hittades. Dela dina insikter med andra.
Weinschlegel er en regional vinflaske fra Rhinområdet. I XXL format, over 1350 g tung og 40 cm høj. Denne flaske kommer til at stjæle alles opmærksomhed!
| Diameter - Utsida | 93 mm |
|---|---|
| Form - basområde | Rund |
| Höjd | 480 mm |
| Material | Klarglas |
| Tillverkningsland | Italien |
| Tryckbar | Ja |
| Vikt | 1200 g |
| Volym | 1500 ml |
| Färg | Genomskinlig |
| Tillverkare | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logga in
Inga recensioner hittades. Dela dina insikter med andra.
*Rabatt innebär en besparing jämfört med det ordinarie priset.
Viktigt: Om locken är konfigurerbara måste dessa väljas separat. Se till att de har lagts till i din varukorg.























