Glasoflaskor 100 ml glasflaska 'Proba' II, öppning: PP 22
Artikelnummer : 100040560
100 ml glasflaska 'Proba' II, öppning: PP 22
Tillagd i önskelistan med framgång
Din konfiguration

Kvantitet Pris per styck Besparingar*
1
11,53 kr
20
11,31 kr
1%
60
10,88 kr
5%
120
10,77 kr
6%
300
8,70 kr
24%
540
8,38 kr
27%
1.140
8,16 kr
29%
2.268
6,96 kr
39%
Inget valt
Pris per enhet: 11,53 kr 11,53 kr
Besparingar*: %
Omedelbart tillgänglig.Leveransklar inom: 1–2 dagar
Proba II' är en glasflaska på 100 ml med skruvlockshals (PP 22) och har det perfekta formatet för fyllning av små mängder och provsmakningar för mässor och evenemang. Miniatyrflaskan tål maskindisk, kyla och värme samt mikrovågsugn och ugn.
| Diameter - Utsida | 39,7 mm |
|---|---|
| Form - basområde | Rund |
| Höjd | 160 mm |
| Material | Klarglas |
| Tillverkningsland | Tyskland |
| Tryckbar | Ja |
| Vikt | 107 g |
| Volym | 100 ml |
| Volym - max | 105 ml |
| Färg | Genomskinlig |
| Tillverkare | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logga in
Inga recensioner hittades. Dela dina insikter med andra.
Proba II' är en glasflaska på 100 ml med skruvlockshals (PP 22) och har det perfekta formatet för fyllning av små mängder och provsmakningar för mässor och evenemang. Miniatyrflaskan tål maskindisk, kyla och värme samt mikrovågsugn och ugn.
| Diameter - Utsida | 39,7 mm |
|---|---|
| Form - basområde | Rund |
| Höjd | 160 mm |
| Material | Klarglas |
| Tillverkningsland | Tyskland |
| Tryckbar | Ja |
| Vikt | 107 g |
| Volym | 100 ml |
| Volym - max | 105 ml |
| Färg | Genomskinlig |
| Tillverkare | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logga in
Inga recensioner hittades. Dela dina insikter med andra.
*Rabatt innebär en besparing jämfört med det ordinarie priset.
Viktigt: Om locken är konfigurerbara måste dessa väljas separat. Se till att de har lagts till i din varukorg.























