Glasoflaskor 100 ml glasflaska 'Roma', kvadratisk, öppning: kork
Artikelnummer : 100012860
100 ml glasflaska 'Roma', kvadratisk, öppning: kork
Tillagd i önskelistan med framgång
Din konfiguration

Kvantitet Pris per styck Besparingar*
1
29,01 kr
20
28,25 kr
2%
60
27,37 kr
5%
120
26,49 kr
8%
300
21,79 kr
24%
540
21,02 kr
27%
1.080
20,14 kr
30%
2.080
17,52 kr
39%
Inget valt
Pris per enhet: 29,01 kr 29,01 kr
Besparingar*: %
Omedelbart tillgänglig.Leveransklar inom: 1–2 dagar
Fyrkantig designerflaska från Bella Italia med en volym på 0,25 l.
| Bredd | 36,8 mm |
|---|---|
| Form - basområde | Kvadratisk |
| Höjd | 225 mm |
| Material | Klarglas |
| Tillverkningsland | Italien |
| Tryckbar | Nej |
| Vikt | 250 g |
| Volym | 100 ml |
| Volym - max | 105 ml |
| Färg | Genomskinlig |
| Storlek på mynningen | ⌀ 9–12×22 mm |
| Tillverkare | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logga in
Inga recensioner hittades. Dela dina insikter med andra.
Fyrkantig designerflaska från Bella Italia med en volym på 0,25 l.
| Bredd | 36,8 mm |
|---|---|
| Form - basområde | Kvadratisk |
| Höjd | 225 mm |
| Material | Klarglas |
| Tillverkningsland | Italien |
| Tryckbar | Nej |
| Vikt | 250 g |
| Volym | 100 ml |
| Volym - max | 105 ml |
| Färg | Genomskinlig |
| Storlek på mynningen | ⌀ 9–12×22 mm |
| Tillverkare | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logga in
Inga recensioner hittades. Dela dina insikter med andra.
*Rabatt innebär en besparing jämfört med det ordinarie priset.
Viktigt: Lock måste beställas separat. Se till att de har lagts till i din varukorg.
























