Glasoflaskor 100 ml glasflaska 'Stjärna', mynning: kork
Artikelnummer : 100018120
100 ml glasflaska 'Stjärna', mynning: kork
Tillagd i önskelistan med framgång
Din konfiguration

Kvantitet Pris per styck Besparingar*
1
41,69 kr
20
40,27 kr
3%
50
39,08 kr
6%
100
38,21 kr
8%
200
31,26 kr
25%
477
30,18 kr
27%
954
29,09 kr
30%
1.908
24,97 kr
40%
Inget valt
Pris per enhet: 41,69 kr 41,69 kr
Besparingar*: %
Omedelbart tillgänglig.Leveransklar inom: 1–2 dagar
Eksklusiv, stjerneformet flaske.
| Bredd | 37 mm |
|---|---|
| Form - basområde | Stjärna |
| Höjd | 126,5 , 132 mm |
| Material | Klarglas |
| Tillverkningsland | EU |
| Tryckbar | Nej |
| Vikt | 250 , 265 g |
| Volym | 100 ml |
| Volym - max | 110 ml |
| Färg | Genomskinlig |
| Storlek på mynningen | ⌀ 16 mm |
| Tillverkare | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logga in
Inga recensioner hittades. Dela dina insikter med andra.
Eksklusiv, stjerneformet flaske.
| Bredd | 37 mm |
|---|---|
| Form - basområde | Stjärna |
| Höjd | 126,5 , 132 mm |
| Material | Klarglas |
| Tillverkningsland | EU |
| Tryckbar | Nej |
| Vikt | 250 , 265 g |
| Volym | 100 ml |
| Volym - max | 110 ml |
| Färg | Genomskinlig |
| Storlek på mynningen | ⌀ 16 mm |
| Tillverkare | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logga in
Inga recensioner hittades. Dela dina insikter med andra.
*Rabatt innebär en besparing jämfört med det ordinarie priset.
Viktigt: Om locken är konfigurerbara måste dessa väljas separat. Se till att de har lagts till i din varukorg.























