Glasoflaskor 100 ml glasflaska 'Timmy', rektangulär, öppning: kork
Artikelnummer : 100016130
100 ml glasflaska 'Timmy', rektangulär, öppning: kork
Tillagd i önskelistan med framgång
Din konfiguration

Kvantitet Pris per styck Besparingar*
1
28,61 kr
20
28,50 kr
0%
50
27,08 kr
5%
100
25,02 kr
12%
200
24,69 kr
13%
396
23,93 kr
16%
792
22,95 kr
19%
1.584
17,95 kr
37%
Inget valt
Pris per enhet: 28,61 kr 28,61 kr
Besparingar*: %
Omedelbart tillgänglig.Leveransklar inom: 1–2 dagar
100ml flaska i klarglas Timmy
| Bredd | 42,8 mm |
|---|---|
| Form - basområde | Rektangulär |
| Höjd | 130 , 131 mm |
| Material | Klarglas |
| Tillverkningsland | EU |
| Tryckbar | Ja |
| Vikt | 250 g |
| Volym | 100 ml |
| Volym - max | 110 ml |
| Färg | Genomskinlig |
| Storlek på mynningen | ⌀ 19–23×33 mm |
| Tillverkare | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logga in
Inga recensioner hittades. Dela dina insikter med andra.
100ml flaska i klarglas Timmy
| Bredd | 42,8 mm |
|---|---|
| Form - basområde | Rektangulär |
| Höjd | 130 , 131 mm |
| Material | Klarglas |
| Tillverkningsland | EU |
| Tryckbar | Ja |
| Vikt | 250 g |
| Volym | 100 ml |
| Volym - max | 110 ml |
| Färg | Genomskinlig |
| Storlek på mynningen | ⌀ 19–23×33 mm |
| Tillverkare | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logga in
Inga recensioner hittades. Dela dina insikter med andra.
*Rabatt innebär en besparing jämfört med det ordinarie priset.
Viktigt: Om locken är konfigurerbara måste dessa väljas separat. Se till att de har lagts till i din varukorg.
























