Glasoflaskor 100 ml medicinflaska, glas, brun frostad, mynning: DIN 18
Artikelnummer : 100039340
100 ml medicinflaska, glas, brun frostad, mynning: DIN 18
Tillagd i önskelistan med framgång
Din konfiguration

Kvantitet Pris per styck Besparingar*
1
17,21 kr
44
16,12 kr
6%
48
15,14 kr
12%
Inget valt
Pris per enhet: 17,21 kr 17,21 kr
Besparingar*: %
Omedelbart tillgänglig.Leveransklar inom: 1–2 dagar
Upptäck den 100 ml medicinflaskan i brunt frostat glas. Stilfull och praktisk, idealisk för säker förvaring. Perfekt för daglig användning av droppar och medicinska produkter. Robust och elegant – en oumbärlig följeslagare.
| Diameter - Utsida | 47 mm |
|---|---|
| Form - basområde | Rund |
| Höjd | 95 mm |
| Material | Brunt glas |
| Tillverkningsland | EU |
| Tryckbar | Ja |
| Vikt | 103 g |
| Volym | 100 ml |
| Volym - max | 110 ml |
| Färg | Brun frostad |
| Tillverkare | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logga in
Inga recensioner hittades. Dela dina insikter med andra.
Upptäck den 100 ml medicinflaskan i brunt frostat glas. Stilfull och praktisk, idealisk för säker förvaring. Perfekt för daglig användning av droppar och medicinska produkter. Robust och elegant – en oumbärlig följeslagare.
| Diameter - Utsida | 47 mm |
|---|---|
| Form - basområde | Rund |
| Höjd | 95 mm |
| Material | Brunt glas |
| Tillverkningsland | EU |
| Tryckbar | Ja |
| Vikt | 103 g |
| Volym | 100 ml |
| Volym - max | 110 ml |
| Färg | Brun frostad |
| Tillverkare | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logga in
Inga recensioner hittades. Dela dina insikter med andra.
*Rabatt innebär en besparing jämfört med det ordinarie priset.
Viktigt: Lock måste beställas separat. Se till att de har lagts till i din varukorg.






















