Glasoflaskor 100 ml vinäger-/oljeflaska 'Quadra', glas, kvadratisk, antikgrön, mynning: DOP
Artikelnummer : 100034900
100 ml vinäger-/oljeflaska 'Quadra', glas, kvadratisk, antikgrön, mynning: DOP
Tillagd i önskelistan med framgång
Din konfiguration

Kvantitet Pris per styck Besparingar*
1
11,31 kr
20
10,98 kr
2%
60
10,66 kr
5%
120
10,23 kr
9%
300
9,15 kr
19%
540
8,72 kr
22%
1.440
8,08 kr
28%
2.784
7,54 kr
33%
Inget valt
Pris per enhet: 11,31 kr 11,31 kr
Besparingar*: %
Omedelbart tillgänglig.Leveransklar inom: 1–2 dagar
Kvalitetsglas "Made in Italy"! Vår kvadratiska 100 ml antikgröna vinäger-/oljekanna "Quadra" DOP övertygar med sin tydliga form och höga igenkänningsvärde tack vare sitt klassiska utseende, som omedelbart visar att man har att göra med en högkvalitativ olja eller vinäger.
| Bredd | 40 mm |
|---|---|
| Form - basområde | Kvadratisk |
| Höjd | 125 mm |
| Material | Grönt glas |
| Tillverkningsland | Italien |
| Tryckbar | Ja |
| Vikt | 115 g |
| Volym | 100 ml |
| Volym - max | 115 ml |
| Färg | Grön |
| Storlek på mynningen | DOP |
| Tillverkare | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logga in
Inga recensioner hittades. Dela dina insikter med andra.
Kvalitetsglas "Made in Italy"! Vår kvadratiska 100 ml antikgröna vinäger-/oljekanna "Quadra" DOP övertygar med sin tydliga form och höga igenkänningsvärde tack vare sitt klassiska utseende, som omedelbart visar att man har att göra med en högkvalitativ olja eller vinäger.
| Bredd | 40 mm |
|---|---|
| Form - basområde | Kvadratisk |
| Höjd | 125 mm |
| Material | Grönt glas |
| Tillverkningsland | Italien |
| Tryckbar | Ja |
| Vikt | 115 g |
| Volym | 100 ml |
| Volym - max | 115 ml |
| Färg | Grön |
| Storlek på mynningen | DOP |
| Tillverkare | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logga in
Inga recensioner hittades. Dela dina insikter med andra.
*Rabatt innebär en besparing jämfört med det ordinarie priset.
Viktigt: Om locken är konfigurerbara måste dessa väljas separat. Se till att de har lagts till i din varukorg.






















