Glasoflaskor 106 ml rund flaska 'Albatros', öppning: Extra-Deep-Twist-Off (EDTO 70)
Artikelnummer : 100022210
106 ml rund flaska 'Albatros', öppning: Extra-Deep-Twist-Off (EDTO 70)
Tillagd i önskelistan med framgång
Din konfiguration

Kvantitet Pris per styck Besparingar*
1
16,75 kr
30
16,31 kr
2%
60
15,77 kr
5%
105
15,55 kr
7%
255
12,48 kr
25%
615
11,93 kr
28%
1.230
11,60 kr
30%
2.432
11,17 kr
33%
Inget valt
Pris per enhet: 16,75 kr 16,75 kr
Besparingar*: %
Omedelbart tillgänglig.Leveransklar inom: 1–2 dagar
106ml rund designburk i kraftigt glas Albatros Rund designburk, 106 ml. Direkt från Italien: Premium burk för premiuminnehåll.
| Diameter - Utsida | 74 mm |
|---|---|
| Form - basområde | Rund |
| Höjd | 61 mm |
| Material | Klarglas |
| Tillverkningsland | Italien |
| Tryckbar | Ja |
| Vikt | 190 g |
| Volym | 106 ml |
| Volym - max | 156 ml |
| Färg | Genomskinlig |
| Tillverkare | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logga in
Inga recensioner hittades. Dela dina insikter med andra.
106ml rund designburk i kraftigt glas Albatros Rund designburk, 106 ml. Direkt från Italien: Premium burk för premiuminnehåll.
| Diameter - Utsida | 74 mm |
|---|---|
| Form - basområde | Rund |
| Höjd | 61 mm |
| Material | Klarglas |
| Tillverkningsland | Italien |
| Tryckbar | Ja |
| Vikt | 190 g |
| Volym | 106 ml |
| Volym - max | 156 ml |
| Färg | Genomskinlig |
| Tillverkare | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logga in
Inga recensioner hittades. Dela dina insikter med andra.
*Rabatt innebär en besparing jämfört med det ordinarie priset.
Viktigt: Lock måste beställas separat. Se till att de har lagts till i din varukorg.






















