Glasoflaskor 200 ml glasflaska 'Cocolores', kvadratisk, öppning: kork
Artikelnummer : 100001690
200 ml glasflaska 'Cocolores', kvadratisk, öppning: kork
Tillagd i önskelistan med framgång
Din konfiguration

Kvantitet Pris per styck Besparingar*
1
46,22 kr
10
44,71 kr
3%
20
43,41 kr
6%
50
42,54 kr
7%
100
34,64 kr
25%
200
33,56 kr
27%
500
32,37 kr
29%
728
27,82 kr
39%
Inget valt
Pris per enhet: 46,22 kr 46,22 kr
Besparingar*: %
Omedelbart tillgänglig.Leveransklar inom: 1–2 dagar
Cocolores – det är tre stilrena, fyrkantiga flaskor á 200 ml som kan staplas på varandra. Ett snyggt blickfång, speciellt när flaskorna kommer att fyllas med olika innehåll. Flasksetet består av tre glasflaskor á 200 ml och 1 kork med trähandtag + 2 spetskorkar.
| Bredd | 82,8 mm |
|---|---|
| Form - basområde | Kvadratisk |
| Höjd | 91 mm |
| Material | Klarglas |
| Tillverkningsland | EU |
| Tryckbar | Ja |
| Vikt | 430 , 444 g |
| Volym | 200 ml |
| Volym - max | 215 ml |
| Färg | Genomskinlig |
| Storlek på mynningen | ⌀ 17–21×33 mm |
| Tillverkare | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logga in
Inga recensioner hittades. Dela dina insikter med andra.
Cocolores – det är tre stilrena, fyrkantiga flaskor á 200 ml som kan staplas på varandra. Ett snyggt blickfång, speciellt när flaskorna kommer att fyllas med olika innehåll. Flasksetet består av tre glasflaskor á 200 ml och 1 kork med trähandtag + 2 spetskorkar.
| Bredd | 82,8 mm |
|---|---|
| Form - basområde | Kvadratisk |
| Höjd | 91 mm |
| Material | Klarglas |
| Tillverkningsland | EU |
| Tryckbar | Ja |
| Vikt | 430 , 444 g |
| Volym | 200 ml |
| Volym - max | 215 ml |
| Färg | Genomskinlig |
| Storlek på mynningen | ⌀ 17–21×33 mm |
| Tillverkare | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logga in
Inga recensioner hittades. Dela dina insikter med andra.
*Rabatt innebär en besparing jämfört med det ordinarie priset.
Viktigt: Om locken är konfigurerbara måste dessa väljas separat. Se till att de har lagts till i din varukorg.
























