Glasoflaskor 200 ml glasflaska 'Våg', kvadratisk, öppning: kork
Artikelnummer : 100003230
200 ml glasflaska 'Våg', kvadratisk, öppning: kork
Tillagd i önskelistan med framgång
Din konfiguration

Kvantitet Pris per styck Besparingar*
1
31,70 kr
12
30,72 kr
3%
20
29,74 kr
6%
88
29,19 kr
7%
132
24,18 kr
23%
220
23,64 kr
25%
836
22,22 kr
29%
1.600
19,06 kr
39%
Inget valt
Pris per enhet: 31,70 kr 31,70 kr
Besparingar*: %
Omedelbart tillgänglig.Leveransklar inom: 1–2 dagar
En vågig flaska på 200 ml, som lämpar sig för en stilfull presentation av dina likörer och snapsar. Finns även i 40 ml (med patentkork) och i 100 ml.
| Bredd | 46,1 mm |
|---|---|
| Form - basområde | Kvadratisk |
| Höjd | 206 mm |
| Material | Klarglas |
| Tillverkningsland | EU |
| Tryckbar | Nej |
| Vikt | 400 g |
| Volym | 200 ml |
| Volym - max | 218 ml |
| Färg | Genomskinlig |
| Storlek på mynningen | ⌀ 19–23×33 mm |
| Tillverkare | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logga in
Inga recensioner hittades. Dela dina insikter med andra.
En vågig flaska på 200 ml, som lämpar sig för en stilfull presentation av dina likörer och snapsar. Finns även i 40 ml (med patentkork) och i 100 ml.
| Bredd | 46,1 mm |
|---|---|
| Form - basområde | Kvadratisk |
| Höjd | 206 mm |
| Material | Klarglas |
| Tillverkningsland | EU |
| Tryckbar | Nej |
| Vikt | 400 g |
| Volym | 200 ml |
| Volym - max | 218 ml |
| Färg | Genomskinlig |
| Storlek på mynningen | ⌀ 19–23×33 mm |
| Tillverkare | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logga in
Inga recensioner hittades. Dela dina insikter med andra.
*Rabatt innebär en besparing jämfört med det ordinarie priset.
Viktigt: Lock måste beställas separat. Se till att de har lagts till i din varukorg.
























