Glasoflaskor 212 ml fyrkantigt glas 'Kimba', öppning: Extra djup twist-off (EDTO 70)
Artikelnummer : 100023340
212 ml fyrkantigt glas 'Kimba', öppning: Extra djup twist-off (EDTO 70)
Tillagd i önskelistan med framgång
Din konfiguration

Kvantitet Pris per styck Besparingar*
1
16,67 kr
30
16,34 kr
1%
60
15,69 kr
5%
105
15,47 kr
7%
210
12,53 kr
24%
510
12,20 kr
26%
1.155
11,76 kr
29%
2.288
10,02 kr
39%
Inget valt
Pris per enhet: 16,67 kr 16,67 kr
Besparingar*: %
Omedelbart tillgänglig.Leveransklar inom: 1–2 dagar
212ml designburk Kimba Fyrkantig designburk, 212 ml. Direkt från Italien: Premium burk för premiuminnehåll.
| Bredd | 73 mm |
|---|---|
| Form - basområde | Kvadratisk |
| Höjd | 76 mm |
| Material | Klarglas |
| Tillverkningsland | Italien |
| Tryckbar | Ja |
| Vikt | 201 , 250 g |
| Volym | 212 ml |
| Volym - max | 212 ml |
| Färg | Genomskinlig |
| Storlek på mynningen | EDTO 70 |
| Tillverkare | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logga in
Inga recensioner hittades. Dela dina insikter med andra.
212ml designburk Kimba Fyrkantig designburk, 212 ml. Direkt från Italien: Premium burk för premiuminnehåll.
| Bredd | 73 mm |
|---|---|
| Form - basområde | Kvadratisk |
| Höjd | 76 mm |
| Material | Klarglas |
| Tillverkningsland | Italien |
| Tryckbar | Ja |
| Vikt | 201 , 250 g |
| Volym | 212 ml |
| Volym - max | 212 ml |
| Färg | Genomskinlig |
| Storlek på mynningen | EDTO 70 |
| Tillverkare | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logga in
Inga recensioner hittades. Dela dina insikter med andra.
*Rabatt innebär en besparing jämfört med det ordinarie priset.
Viktigt: Om locken är konfigurerbara måste dessa väljas separat. Se till att de har lagts till i din varukorg.























