Glasoflaskor 212 ml smyckesglas 'Beauty', öppning: Twist-Off (TO 58)
Artikelnummer : 100007260
212 ml smyckesglas 'Beauty', öppning: Twist-Off (TO 58)
Tillagd i önskelistan med framgång
Din konfiguration

Kvantitet Pris per styck Besparingar*
1
9,74 kr
30
9,31 kr
4%
60
9,09 kr
6%
105
8,98 kr
7%
210
7,25 kr
25%
405
7,03 kr
27%
855
6,71 kr
31%
2.565
5,84 kr
40%
Inget valt
Pris per enhet: 9,74 kr 9,74 kr
Besparingar*: %
Omedelbart tillgänglig.Leveransklar inom: 1–2 dagar
212 ml dekorglas 'Beauty', mynning: twist off (TO 58)
| Diameter - Utsida | 71 mm |
|---|---|
| Form - basområde | Rund |
| Höjd | 116 mm |
| Material | Klarglas |
| Tillverkningsland | Polen |
| Tryckbar | Nej |
| Vikt | 190 g |
| Volym | 212 ml |
| Volym - max | 212 ml |
| Färg | Genomskinlig |
| Tillverkare | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logga in
Inga recensioner hittades. Dela dina insikter med andra.
212 ml dekorglas 'Beauty', mynning: twist off (TO 58)
| Diameter - Utsida | 71 mm |
|---|---|
| Form - basområde | Rund |
| Höjd | 116 mm |
| Material | Klarglas |
| Tillverkningsland | Polen |
| Tryckbar | Nej |
| Vikt | 190 g |
| Volym | 212 ml |
| Volym - max | 212 ml |
| Färg | Genomskinlig |
| Tillverkare | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logga in
Inga recensioner hittades. Dela dina insikter med andra.
*Rabatt innebär en besparing jämfört med det ordinarie priset.
Viktigt: Om locken är konfigurerbara måste dessa väljas separat. Se till att de har lagts till i din varukorg.























