Glasoflaskor 250 ml plastburk 'Securilock', PP, vit, öppning: skruvlock
Artikelnummer : 100023680
250 ml plastburk 'Securilock', PP, vit, öppning: skruvlock
Tillagd i önskelistan med framgång
Din konfiguration

Kvantitet Pris per styck Besparingar*
1
11,20 kr
15
10,87 kr
2%
30
10,43 kr
6%
60
10,10 kr
9%
105
8,46 kr
24%
255
8,24 kr
26%
795
7,69 kr
31%
1.584
6,70 kr
40%
Inget valt
Pris per enhet: 11,20 kr 11,20 kr
Besparingar*: %
Omedelbart tillgänglig.Leveransklar inom: 1–2 dagar
250 ml plastburk 'Securilock', PP, vit, mynning: skruvkapsel
| Diameter - Utsida | 73 mm |
|---|---|
| Form - basområde | Rund |
| Höjd | 81 mm |
| Material | PP |
| Tillverkningsland | EU |
| Tryckbar | Nej |
| Vikt | 25 g |
| Volym | 250 ml |
| Färg | Vit |
| Tillverkare | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logga in
Inga recensioner hittades. Dela dina insikter med andra.
250 ml plastburk 'Securilock', PP, vit, mynning: skruvkapsel
| Diameter - Utsida | 73 mm |
|---|---|
| Form - basområde | Rund |
| Höjd | 81 mm |
| Material | PP |
| Tillverkningsland | EU |
| Tryckbar | Nej |
| Vikt | 25 g |
| Volym | 250 ml |
| Färg | Vit |
| Tillverkare | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logga in
Inga recensioner hittades. Dela dina insikter med andra.
*Rabatt innebär en besparing jämfört med det ordinarie priset.
Viktigt: Om locken är konfigurerbara måste dessa väljas separat. Se till att de har lagts till i din varukorg.






















