Glasoflaskor 350 ml glasflaska Apotheker Carré, kvadratisk, öppning: kork
Artikelnummer : 100021790
(1)
350 ml glasflaska Apotheker Carré, kvadratisk, öppning: kork
Tillagd i önskelistan med framgång
Din konfiguration

Kvantitet Pris per styck Besparingar*
1
37,30 kr
30
36,10 kr
3%
60
35,01 kr
6%
105
34,14 kr
8%
210
28,03 kr
24%
450
27,05 kr
27%
1.110
25,96 kr
30%
2.210
22,36 kr
40%
Inget valt
Pris per enhet: 37,30 kr 37,30 kr
Besparingar*: %
Omedelbart tillgänglig.Leveransklar inom: 1–2 dagar
350 ml apoteksglasflaska Carré, kvadratisk, mynning: kork
| Bredd | 70,18 mm |
|---|---|
| Form - basområde | Kvadratisk |
| Höjd | 143,4 mm |
| Material | Klarglas |
| Tillverkningsland | EU |
| Tryckbar | Ja |
| Vikt | 400 g |
| Volym | 350 ml |
| Volym - max | 365 ml |
| Färg | Genomskinlig |
| Storlek på mynningen | ⌀ 19–23×33 mm |
| Tillverkare | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logga in
1 Omdöme
26 februari 2026 12:20
Qualita
La qualità degli bottiglie è eccellente.
350 ml apoteksglasflaska Carré, kvadratisk, mynning: kork
| Bredd | 70,18 mm |
|---|---|
| Form - basområde | Kvadratisk |
| Höjd | 143,4 mm |
| Material | Klarglas |
| Tillverkningsland | EU |
| Tryckbar | Ja |
| Vikt | 400 g |
| Volym | 350 ml |
| Volym - max | 365 ml |
| Färg | Genomskinlig |
| Storlek på mynningen | ⌀ 19–23×33 mm |
| Tillverkare | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logga in
1 Omdöme
26 februari 2026 12:20
Qualita
La qualità degli bottiglie è eccellente.
*Rabatt innebär en besparing jämfört med det ordinarie priset.
Viktigt: Lock måste beställas separat. Se till att de har lagts till i din varukorg.
























