Glasoflaskor 350 ml glasflaska 'Segelbåt', öppning: kork
Artikelnummer : 100020630
350 ml glasflaska 'Segelbåt', öppning: kork
Tillagd i önskelistan med framgång
Din konfiguration

Kvantitet Pris per styck Besparingar*
1
72,58 kr
10
70,28 kr
3%
20
68,31 kr
5%
50
66,77 kr
8%
100
54,40 kr
25%
200
52,65 kr
27%
488
50,90 kr
29%
976
43,57 kr
39%
Inget valt
Pris per enhet: 72,58 kr 72,58 kr
Produkten finns inte längre tillgänglig
Högsta exklusivitet: Vår Segelbåt på 350ml är tillverkad i klarglas och kommer säkert att begeistra alla som älskar det maritima.
| Bredd | 72 mm |
|---|---|
| Form - basområde | Segelbåt |
| Höjd | 223 mm |
| Material | Klarglas |
| Tillverkningsland | EU |
| Tryckbar | Nej |
| Vikt | 500 g |
| Volym | 350 ml |
| Volym - max | 362 ml |
| Färg | Genomskinlig |
| Storlek på mynningen | ⌀ 17–21×33 mm |
| Tillverkare | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logga in
Inga recensioner hittades. Dela dina insikter med andra.
Högsta exklusivitet: Vår Segelbåt på 350ml är tillverkad i klarglas och kommer säkert att begeistra alla som älskar det maritima.
| Bredd | 72 mm |
|---|---|
| Form - basområde | Segelbåt |
| Höjd | 223 mm |
| Material | Klarglas |
| Tillverkningsland | EU |
| Tryckbar | Nej |
| Vikt | 500 g |
| Volym | 350 ml |
| Volym - max | 362 ml |
| Färg | Genomskinlig |
| Storlek på mynningen | ⌀ 17–21×33 mm |
| Tillverkare | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logga in
Inga recensioner hittades. Dela dina insikter med andra.
*Rabatt innebär en besparing jämfört med det ordinarie priset.
Viktigt: Om locken är konfigurerbara måste dessa väljas separat. Se till att de har lagts till i din varukorg.
























