Glasoflaskor 350 ml glasflaska 'Stjärna', öppning: kork
Artikelnummer : 100030070
350 ml glasflaska 'Stjärna', öppning: kork
Tillagd i önskelistan med framgång
Din konfiguration

Kvantitet Pris per styck Besparingar*
1
50,00 kr
20
48,37 kr
3%
50
46,97 kr
6%
100
45,99 kr
8%
200
37,44 kr
25%
300
36,25 kr
27%
621
34,85 kr
30%
1.242
29,98 kr
40%
Inget valt
Pris per enhet: 50,00 kr 50,00 kr
Besparingar*: %
Omedelbart tillgänglig.Leveransklar inom: 1–2 dagar
En trevlig julflaska för förtrollade jul- och magiska vinternätter. Vår klarglasflaska stjärna på 350 ml är en speciell present och en trevlig dekoration speciellt när den kommer att fyllas med dina läckerheter. Finns även i 40 ml, 100 ml och 200 ml.
| Bredd | 50 mm |
|---|---|
| Form - basområde | Stjärna |
| Höjd | 194 , 200 mm |
| Material | Klarglas |
| Tillverkningsland | EU |
| Tryckbar | Nej |
| Vikt | 600 , 610 g |
| Volym | 350 ml |
| Volym - max | 370 ml |
| Färg | Genomskinlig |
| Storlek på mynningen | ⌀ 19–23×33 mm |
| Tillverkare | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logga in
Inga recensioner hittades. Dela dina insikter med andra.
En trevlig julflaska för förtrollade jul- och magiska vinternätter. Vår klarglasflaska stjärna på 350 ml är en speciell present och en trevlig dekoration speciellt när den kommer att fyllas med dina läckerheter. Finns även i 40 ml, 100 ml och 200 ml.
| Bredd | 50 mm |
|---|---|
| Form - basområde | Stjärna |
| Höjd | 194 , 200 mm |
| Material | Klarglas |
| Tillverkningsland | EU |
| Tryckbar | Nej |
| Vikt | 600 , 610 g |
| Volym | 350 ml |
| Volym - max | 370 ml |
| Färg | Genomskinlig |
| Storlek på mynningen | ⌀ 19–23×33 mm |
| Tillverkare | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logga in
Inga recensioner hittades. Dela dina insikter med andra.
*Rabatt innebär en besparing jämfört med det ordinarie priset.
Viktigt: Om locken är konfigurerbara måste dessa väljas separat. Se till att de har lagts till i din varukorg.
























