Rastal 350 ml vinglas Gastro 'Colibri', glas
Artikelnummer : 100038850
350 ml vinglas Gastro 'Colibri', glas
Tillagd i önskelistan med framgång
Din konfiguration

Kvantitet Pris per styck Besparingar*
1
57,44 kr
50
52,98 kr
7%
100
43,19 kr
24%
250
42,75 kr
25%
441
42,21 kr
26%
882
41,77 kr
27%
Inget valt
Pris per enhet: 57,44 kr 57,44 kr
Besparingar*: %
Omedelbart tillgänglig.Leveransklar inom: 1–2 dagar
Det formsköna 350 ml vitvinsglaset 'Colibri' är av högkvalitativ kristallglas och är anpassat för de särskilda kraven vid professionell användning. Utan fyllsträck. Diskmaskinssäkert (enligt tillverkarens parametrar).
| Diameter - Utsida | 82 mm |
|---|---|
| Form - basområde | Rund |
| Höjd | 210 mm |
| Material | Klarglas |
| Tillverkningsland | EU |
| Tryckbar | Ja |
| Vikt | 150 g |
| Volym | 350 ml |
| Volym - max | 350 ml |
| Färg | Naturfärgad |
| Tillverkare | Rastal GmbH&Co.KG, Rastal-Str. 1, 56203 Höhr-Grenzhausen, [email protected] |
Logga in
Inga recensioner hittades. Dela dina insikter med andra.
Det formsköna 350 ml vitvinsglaset 'Colibri' är av högkvalitativ kristallglas och är anpassat för de särskilda kraven vid professionell användning. Utan fyllsträck. Diskmaskinssäkert (enligt tillverkarens parametrar).
| Diameter - Utsida | 82 mm |
|---|---|
| Form - basområde | Rund |
| Höjd | 210 mm |
| Material | Klarglas |
| Tillverkningsland | EU |
| Tryckbar | Ja |
| Vikt | 150 g |
| Volym | 350 ml |
| Volym - max | 350 ml |
| Färg | Naturfärgad |
| Tillverkare | Rastal GmbH&Co.KG, Rastal-Str. 1, 56203 Höhr-Grenzhausen, [email protected] |
Logga in
Inga recensioner hittades. Dela dina insikter med andra.
*Rabatt innebär en besparing jämfört med det ordinarie priset.
Viktigt: Lock måste beställas separat. Se till att de har lagts till i din varukorg.








