Glasoflaskor 500 ml glasflaska 'Contessa', oval, öppning: kork
Artikelnummer : 100019920
500 ml glasflaska 'Contessa', oval, öppning: kork
Tillagd i önskelistan med framgång
Din konfiguration

Kvantitet Pris per styck Besparingar*
1
56,89 kr
20
55,13 kr
3%
50
53,59 kr
5%
100
52,05 kr
8%
200
44,92 kr
21%
425
43,38 kr
23%
850
41,62 kr
26%
1.700
40,30 kr
29%
Inget valt
Pris per enhet: 56,89 kr 56,89 kr
Besparingar*: %
Omedelbart tillgänglig.Leveransklar inom: 1–2 dagar
500 ml Contessa - adel forpligter. Grundet sin ekstremt flade form og langstrakte hals flasken særligt elegant. Billedet viser flasken fra siden og ovenfra.
| Bredd | 58 mm |
|---|---|
| Form - basområde | Oval |
| Höjd | 313 mm |
| Material | Klarglas |
| Tillverkningsland | EU |
| Tryckbar | Nej |
| Vikt | 500 g |
| Volym | 500 ml |
| Volym - max | 514 ml |
| Färg | Genomskinlig |
| Storlek på mynningen | ⌀ 19–23×33 mm |
| Tillverkare | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logga in
Inga recensioner hittades. Dela dina insikter med andra.
500 ml Contessa - adel forpligter. Grundet sin ekstremt flade form og langstrakte hals flasken særligt elegant. Billedet viser flasken fra siden og ovenfra.
| Bredd | 58 mm |
|---|---|
| Form - basområde | Oval |
| Höjd | 313 mm |
| Material | Klarglas |
| Tillverkningsland | EU |
| Tryckbar | Nej |
| Vikt | 500 g |
| Volym | 500 ml |
| Volym - max | 514 ml |
| Färg | Genomskinlig |
| Storlek på mynningen | ⌀ 19–23×33 mm |
| Tillverkare | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logga in
Inga recensioner hittades. Dela dina insikter med andra.
*Rabatt innebär en besparing jämfört med det ordinarie priset.
Viktigt: Om locken är konfigurerbara måste dessa väljas separat. Se till att de har lagts till i din varukorg.























