Glasoflaskor 500 ml glasflaska Vroni, öppning: Twist-Off (TO 43)
Artikelnummer : 100025520
500 ml glasflaska Vroni, öppning: Twist-Off (TO 43)
Tillagd i önskelistan med framgång
Din konfiguration

Kvantitet Pris per styck Besparingar*
1
14,67 kr
21
14,34 kr
2%
63
13,79 kr
5%
105
13,58 kr
7%
210
11,06 kr
24%
693
10,62 kr
27%
1.365
10,29 kr
29%
2.700
8,98 kr
38%
Inget valt
Pris per enhet: 14,67 kr 14,67 kr
Besparingar*: %
Omedelbart tillgänglig.Leveransklar inom: 1–2 dagar
500 ml glasflaska Vroni, mynning: twist off (TO 43)
| Diameter - Utsida | 68,9 mm |
|---|---|
| Form - basområde | Rund |
| Höjd | 198 mm |
| Material | Klarglas |
| Tillverkningsland | Tyskland |
| Tryckbar | Ja |
| Vikt | 260 g |
| Volym | 500 ml |
| Volym - max | 520 ml |
| Färg | Genomskinlig |
| Tillverkare | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logga in
Inga recensioner hittades. Dela dina insikter med andra.
500 ml glasflaska Vroni, mynning: twist off (TO 43)
| Diameter - Utsida | 68,9 mm |
|---|---|
| Form - basområde | Rund |
| Höjd | 198 mm |
| Material | Klarglas |
| Tillverkningsland | Tyskland |
| Tryckbar | Ja |
| Vikt | 260 g |
| Volym | 500 ml |
| Volym - max | 520 ml |
| Färg | Genomskinlig |
| Tillverkare | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logga in
Inga recensioner hittades. Dela dina insikter med andra.
*Rabatt innebär en besparing jämfört med det ordinarie priset.
Viktigt: Lock måste beställas separat. Se till att de har lagts till i din varukorg.























