Glasoflaskor 580 ml fyrkantigt glas 'Ikarus', öppning: Deep-Twist-Off (DTO 82)
Artikelnummer : 100016760
580 ml fyrkantigt glas 'Ikarus', öppning: Deep-Twist-Off (DTO 82)
Tillagd i önskelistan med framgång
Din konfiguration

Kvantitet Pris per styck Besparingar*
1
27,24 kr
10
26,60 kr
2%
20
25,63 kr
5%
50
25,09 kr
7%
100
20,46 kr
24%
200
19,71 kr
27%
693
19,17 kr
29%
1.386
16,37 kr
39%
Inget valt
Pris per enhet: 27,24 kr 27,24 kr
Besparingar*: %
Omedelbart tillgänglig.Leveransklar inom: 1–2 dagar
580ml fyrkantig designburk Ikarus Fyrkantig designburk, 580 ml. Direkt från Italien: Premium burk för premiuminnehåll. Volym: 580 ml Finns även i 106 ml, 212 ml, 314 ml och 720 ml utgåvan
| Bredd | 86 mm |
|---|---|
| Form - basområde | Kvadratisk |
| Höjd | 119 mm |
| Material | Klarglas |
| Tillverkningsland | Italien |
| Tryckbar | Ja |
| Vikt | 350 g |
| Volym | 580 ml |
| Volym - max | 638 ml |
| Färg | Genomskinlig |
| Storlek på mynningen | TO 82 |
| Tillverkare | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logga in
Inga recensioner hittades. Dela dina insikter med andra.
580ml fyrkantig designburk Ikarus Fyrkantig designburk, 580 ml. Direkt från Italien: Premium burk för premiuminnehåll. Volym: 580 ml Finns även i 106 ml, 212 ml, 314 ml och 720 ml utgåvan
| Bredd | 86 mm |
|---|---|
| Form - basområde | Kvadratisk |
| Höjd | 119 mm |
| Material | Klarglas |
| Tillverkningsland | Italien |
| Tryckbar | Ja |
| Vikt | 350 g |
| Volym | 580 ml |
| Volym - max | 638 ml |
| Färg | Genomskinlig |
| Storlek på mynningen | TO 82 |
| Tillverkare | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logga in
Inga recensioner hittades. Dela dina insikter med andra.
*Rabatt innebär en besparing jämfört med det ordinarie priset.
Viktigt: Om locken är konfigurerbara måste dessa väljas separat. Se till att de har lagts till i din varukorg.























