Glasoflaskor 655 ml dispenserflaska 'Securibox', PP-plast, vit, mynning: skruvlock
Artikelnummer : 100028960
655 ml dispenserflaska 'Securibox', PP-plast, vit, mynning: skruvlock
Tillagd i önskelistan med framgång
Din konfiguration

Kvantitet Pris per styck Besparingar*
1
37,22 kr
15
36,02 kr
3%
30
35,03 kr
5%
60
34,16 kr
8%
105
27,81 kr
25%
210
27,04 kr
27%
500
26,06 kr
29%
Inget valt
Pris per enhet: 37,22 kr 37,22 kr
Besparingar*: %
Omedelbart tillgänglig.Leveransklar inom: 1–2 dagar
655ml Dispenserpump med securibox (HVDS), vit
| Diameter - Utsida | 75 mm |
|---|---|
| Form - basområde | Rund |
| Höjd | 150 mm |
| Material | PP |
| Tillverkningsland | EU |
| Tryckbar | Nej |
| Vikt | 115 g |
| Volym | 655 ml |
| Volym - max | 655 ml |
| Färg | Vit |
| Tillverkare | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logga in
Inga recensioner hittades. Dela dina insikter med andra.
655ml Dispenserpump med securibox (HVDS), vit
| Diameter - Utsida | 75 mm |
|---|---|
| Form - basområde | Rund |
| Höjd | 150 mm |
| Material | PP |
| Tillverkningsland | EU |
| Tryckbar | Nej |
| Vikt | 115 g |
| Volym | 655 ml |
| Volym - max | 655 ml |
| Färg | Vit |
| Tillverkare | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logga in
Inga recensioner hittades. Dela dina insikter med andra.
*Rabatt innebär en besparing jämfört med det ordinarie priset.
Viktigt: Lock måste beställas separat. Se till att de har lagts till i din varukorg.






















