Estal 700 ml glasflaska 'Teo Light', öppning: kork
Artikelnummer : 100039750
700 ml glasflaska 'Teo Light', öppning: kork
Tillagd i önskelistan med framgång
Din konfiguration

Kvantitet Pris per styck Besparingar*
1
34,91 kr
20
33,83 kr
3%
50
33,07 kr
5%
100
32,20 kr
7%
250
26,13 kr
25%
300
25,37 kr
27%
450
24,61 kr
29%
600
20,93 kr
40%
Inget valt
Pris per enhet: 34,91 kr 34,91 kr
Besparingar*: %
Omedelbart tillgänglig.Leveransklar inom: 1–2 dagar
700 ml 'Teo Light' glasflaska är slank och elegant. Korkproppen och det hållbara glasmaterialet gör den till det perfekta valet för en stilfull och miljövänlig presentation av drycker.
| Form - basområde | Rund |
|---|---|
| Höjd | 221 mm |
| Material | Flint Wild Glass |
| Tillverkningsland | EU |
| Tryckbar | Nej |
| Vikt | 528 , 845 g |
| Volym | 700 ml |
| Färg | Grön |
Logga in
Inga recensioner hittades. Dela dina insikter med andra.
700 ml 'Teo Light' glasflaska är slank och elegant. Korkproppen och det hållbara glasmaterialet gör den till det perfekta valet för en stilfull och miljövänlig presentation av drycker.
| Form - basområde | Rund |
|---|---|
| Höjd | 221 mm |
| Material | Flint Wild Glass |
| Tillverkningsland | EU |
| Tryckbar | Nej |
| Vikt | 528 , 845 g |
| Volym | 700 ml |
| Färg | Grön |
Logga in
Inga recensioner hittades. Dela dina insikter med andra.
*Rabatt innebär en besparing jämfört med det ordinarie priset.
Viktigt: Lock måste beställas separat. Se till att de har lagts till i din varukorg.






