Glasoflaskor 700 ml glasflaska 'Viola', öppning: kork
Artikelnummer : 100033410
700 ml glasflaska 'Viola', öppning: kork
Tillagd i önskelistan med framgång
Din konfiguration

Kvantitet Pris per styck Besparingar*
1
29,86 kr
20
28,78 kr
3%
50
28,02 kr
6%
100
27,37 kr
8%
250
22,40 kr
24%
500
21,64 kr
27%
750
20,77 kr
30%
968
17,85 kr
40%
Inget valt
Pris per enhet: 29,86 kr 29,86 kr
Produkten finns inte längre tillgänglig
700 ml glasflaska 'Viola', mynning: kork
| Diameter - Utsida | 101,4 mm |
|---|---|
| Form - basområde | Rund |
| Höjd | 223,9 mm |
| Material | Klarglas |
| Tillverkningsland | Italien |
| Tryckbar | Ja |
| Vikt | 500 g |
| Volym | 700 ml |
| Volym - max | 725 ml |
| Färg | Genomskinlig |
| Tillverkare | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logga in
Inga recensioner hittades. Dela dina insikter med andra.
700 ml glasflaska 'Viola', mynning: kork
| Diameter - Utsida | 101,4 mm |
|---|---|
| Form - basområde | Rund |
| Höjd | 223,9 mm |
| Material | Klarglas |
| Tillverkningsland | Italien |
| Tryckbar | Ja |
| Vikt | 500 g |
| Volym | 700 ml |
| Volym - max | 725 ml |
| Färg | Genomskinlig |
| Tillverkare | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logga in
Inga recensioner hittades. Dela dina insikter med andra.
*Rabatt innebär en besparing jämfört med det ordinarie priset.
Viktigt: Om locken är konfigurerbara måste dessa väljas separat. Se till att de har lagts till i din varukorg.























