Glasoflaskor 720 ml konserveringsburk II, öppning: Twist-Off (TO 82)
Artikelnummer : 100040620
720 ml konserveringsburk II, öppning: Twist-Off (TO 82)
Tillagd i önskelistan med framgång
Din konfiguration

Kvantitet Pris per styck Besparingar*
1
9,12 kr
20
8,90 kr
2%
50
8,58 kr
5%
100
8,36 kr
8%
250
6,84 kr
24%
500
6,73 kr
26%
1.000
6,40 kr
29%
2.212
5,54 kr
39%
Inget valt
Pris per enhet: 9,12 kr 9,12 kr
Besparingar*: %
Omedelbart tillgänglig.Leveransklar inom: 1–2 dagar
Den stora burken på 720 ml är mångsidig för gourmetprodukter av alla slag – oavsett om det är inlagda grönsaker eller frukt, saltlake eller andra konserverade livsmedel. Konserveringsburken med vridbar öppning (TO 82) tål maskindisk, kyla och värme och är lämplig för mikrovågsugn och ugn.
| Diameter - Utsida | 90 mm |
|---|---|
| Form - basområde | Rund |
| Höjd | 142,1 mm |
| Material | Klarglas |
| Tillverkningsland | Tyskland |
| Tryckbar | Ja |
| Vikt | 280 g |
| Volym | 720 ml |
| Volym - max | 720 ml |
| Färg | Genomskinlig |
| Tillverkare | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logga in
Inga recensioner hittades. Dela dina insikter med andra.
Den stora burken på 720 ml är mångsidig för gourmetprodukter av alla slag – oavsett om det är inlagda grönsaker eller frukt, saltlake eller andra konserverade livsmedel. Konserveringsburken med vridbar öppning (TO 82) tål maskindisk, kyla och värme och är lämplig för mikrovågsugn och ugn.
| Diameter - Utsida | 90 mm |
|---|---|
| Form - basområde | Rund |
| Höjd | 142,1 mm |
| Material | Klarglas |
| Tillverkningsland | Tyskland |
| Tryckbar | Ja |
| Vikt | 280 g |
| Volym | 720 ml |
| Volym - max | 720 ml |
| Färg | Genomskinlig |
| Tillverkare | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logga in
Inga recensioner hittades. Dela dina insikter med andra.
*Rabatt innebär en besparing jämfört med det ordinarie priset.
Viktigt: Om locken är konfigurerbara måste dessa väljas separat. Se till att de har lagts till i din varukorg.























