440 ml högt stötskadat glas, mynning: Twist-Off (TO 82)
Tillagd i önskelistan med framgång
Din konfiguration

Kvantitet Pris per styck Besparingar*
1
10,95 kr
30
10,73 kr
2%
60
10,19 kr
6%
105
10,08 kr
7%
210
8,24 kr
24%
750
7,91 kr
27%
1.470
7,70 kr
29%
2.940
6,72 kr
38%
Inget valt
Pris per enhet: 10,95 kr 10,95 kr
Besparingar*: %
Omedelbart tillgänglig.Leveransklar inom: 1–2 dagar
Rund glasburk för marmelad och Era egna inlagda läckerheter.
| Diameter - Utsida | 77 mm |
|---|---|
| Form - basområde | Rund |
| Höjd | 114 mm |
| Material | Klarglas |
| Tillverkningsland | Tyskland |
| Tryckbar | Ja |
| Vikt | 240 , 249 g |
| Volym | 440 ml |
| Volym - max | 440 ml |
| Färg | Genomskinlig |
| Tillverkare | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logga in
1 Omdöme
3 mars 2026 13:58
Izvrstan članak!
Sve je kako je opisano i savršeno za moj projekt!
Rund glasburk för marmelad och Era egna inlagda läckerheter.
| Diameter - Utsida | 77 mm |
|---|---|
| Form - basområde | Rund |
| Höjd | 114 mm |
| Material | Klarglas |
| Tillverkningsland | Tyskland |
| Tryckbar | Ja |
| Vikt | 240 , 249 g |
| Volym | 440 ml |
| Volym - max | 440 ml |
| Färg | Genomskinlig |
| Tillverkare | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logga in
1 Omdöme
3 mars 2026 13:58
Izvrstan članak!
Sve je kako je opisano i savršeno za moj projekt!
*Rabatt innebär en besparing jämfört med det ordinarie priset.
Viktigt: Om locken är konfigurerbara måste dessa väljas separat. Se till att de har lagts till i din varukorg.






















