CARRY Bottles CARRY-ärm, textil, grå
Artikelnummer : 100033650
CARRY-ärm, textil, grå
Tillagd i önskelistan med framgång
Din konfiguration

Kvantitet Pris per styck Besparingar*
1
333,63 kr
20
323,20 kr
3%
50
314,09 kr
5%
100
305,74 kr
8%
250
298,38 kr
10%
500
290,14 kr
13%
1.000
282,90 kr
15%
2.500
275,98 kr
17%
Inget valt
Pris per enhet: 333,63 kr 333,63 kr
Besparingar*: %
Omedelbart tillgänglig.Leveransklar inom: 1–2 dagar
CARRY Sleeve, textil, grå
| Diameter - Utsida | 80 mm |
|---|---|
| Form - basområde | Rund |
| Höjd | 210 mm |
| Material | Filt |
| Tillverkningsland | Tyskland |
| Vikt | 55 g |
| Volym | 700 ml |
| Färg | Grå |
| Tillverkare | Carry Products GmbH, Mastenweg 1, 37619 Hehlen, [email protected] |
Logga in
Inga recensioner hittades. Dela dina insikter med andra.
CARRY Sleeve, textil, grå
| Diameter - Utsida | 80 mm |
|---|---|
| Form - basområde | Rund |
| Höjd | 210 mm |
| Material | Filt |
| Tillverkningsland | Tyskland |
| Vikt | 55 g |
| Volym | 700 ml |
| Färg | Grå |
| Tillverkare | Carry Products GmbH, Mastenweg 1, 37619 Hehlen, [email protected] |
Logga in
Inga recensioner hittades. Dela dina insikter med andra.
*Rabatt innebär en besparing jämfört med det ordinarie priset.
Viktigt: Om locken är konfigurerbara måste dessa väljas separat. Se till att de har lagts till i din varukorg.












