CARRY Bottles CARRY-ärm, textil, magnolia
Artikelnummer : 100033690
CARRY-ärm, textil, magnolia
Tillagd i önskelistan med framgång
Din konfiguration

Kvantitet Pris per styck Besparingar*
1
310,70 kr
20
300,96 kr
3%
50
292,31 kr
5%
100
284,54 kr
8%
250
277,86 kr
10%
500
270,09 kr
13%
1.000
263,41 kr
15%
2.500
256,84 kr
17%
Inget valt
Pris per enhet: 310,70 kr 310,70 kr
Produkten finns inte längre tillgänglig
CARRY Sleeve, textil, magnolia
| Diameter - Utsida | 80 mm |
|---|---|
| Form - basområde | Rund |
| Höjd | 210 mm |
| Material | Filt |
| Tillverkningsland | Tyskland |
| Vikt | 55 g |
| Volym | 700 ml |
| Färg | Lila |
| Tillverkare | Carry Products GmbH, Mastenweg 1, 37619 Hehlen, [email protected] |
Logga in
Inga recensioner hittades. Dela dina insikter med andra.
CARRY Sleeve, textil, magnolia
| Diameter - Utsida | 80 mm |
|---|---|
| Form - basområde | Rund |
| Höjd | 210 mm |
| Material | Filt |
| Tillverkningsland | Tyskland |
| Vikt | 55 g |
| Volym | 700 ml |
| Färg | Lila |
| Tillverkare | Carry Products GmbH, Mastenweg 1, 37619 Hehlen, [email protected] |
Logga in
Inga recensioner hittades. Dela dina insikter med andra.
*Rabatt innebär en besparing jämfört med det ordinarie priset.
Viktigt: Lock måste beställas separat. Se till att de har lagts till i din varukorg.












