Glasoflaskor Jäslock typ 4, gummi, röd
Artikelnummer : 100003110
Jäslock typ 4, gummi, röd
Tillagd i önskelistan med framgång
Din konfiguration

Kvantitet Pris per styck Besparingar*
1
29,14 kr
10
28,27 kr
2%
20
27,40 kr
5%
50
26,85 kr
7%
100
21,94 kr
24%
200
21,18 kr
27%
Inget valt
Pris per enhet: 29,14 kr 29,14 kr
Besparingar*: %
Omedelbart tillgänglig.Leveransklar inom: 1–2 dagar
Gærhætte af type 4 er velegnet til at sætte et gærrør i og beskytter din vin, most og ciderbryg m.m. mod oxidation samt bakterier og urenheder som fx støv, fluer o.l. Egnet til flergangsbrug og kontakt med fødevarer.
| Diameter - Utsida | 55 mm |
|---|---|
| Form - basområde | Rund |
| Höjd | 61 mm |
| Material | Gummi |
| Tillverkningsland | Tyskland |
| Tryckbar | Nej |
| Vikt | 34 g |
| Färg | Röd |
| Tillverkare | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logga in
Inga recensioner hittades. Dela dina insikter med andra.
Gærhætte af type 4 er velegnet til at sætte et gærrør i og beskytter din vin, most og ciderbryg m.m. mod oxidation samt bakterier og urenheder som fx støv, fluer o.l. Egnet til flergangsbrug og kontakt med fødevarer.
| Diameter - Utsida | 55 mm |
|---|---|
| Form - basområde | Rund |
| Höjd | 61 mm |
| Material | Gummi |
| Tillverkningsland | Tyskland |
| Tryckbar | Nej |
| Vikt | 34 g |
| Färg | Röd |
| Tillverkare | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logga in
Inga recensioner hittades. Dela dina insikter med andra.
*Rabatt innebär en besparing jämfört med det ordinarie priset.
Viktigt: Om locken är konfigurerbara måste dessa väljas separat. Se till att de har lagts till i din varukorg.






















