Glasoflaskor Krympkapsel 32x41, PVC-plast, antracit
Artikelnummer : 100006090
Krympkapsel 32x41, PVC-plast, antracit
Tillagd i önskelistan med framgång
Din konfiguration

Kvantitet Pris per styck Besparingar*
1
4,02 kr
10
3,91 kr
2%
20
3,80 kr
5%
100
3,69 kr
8%
200
3,26 kr
18%
500
3,04 kr
24%
Inget valt
Pris per enhet: 4,02 kr 4,02 kr
Besparingar*: %
Omedelbart tillgänglig.Leveransklar inom: 1–2 dagar
Krympkapsyl av typen M antracitfärgad (med avrivningstejp), består av termoplastfolie som smälter runt flaskhalsen när den blir uppvärmd. Ger dina flaskor pricken över i:et.
| Diameter - Utsida | 31,3 mm |
|---|---|
| Form - basområde | Rund |
| Höjd | 40 mm |
| Material | PVC |
| Tillverkningsland | Tyskland |
| Vikt | 1 g |
| Färg | Grå |
| Tillverkare | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logga in
Inga recensioner hittades. Dela dina insikter med andra.
Krympkapsyl av typen M antracitfärgad (med avrivningstejp), består av termoplastfolie som smälter runt flaskhalsen när den blir uppvärmd. Ger dina flaskor pricken över i:et.
| Diameter - Utsida | 31,3 mm |
|---|---|
| Form - basområde | Rund |
| Höjd | 40 mm |
| Material | PVC |
| Tillverkningsland | Tyskland |
| Vikt | 1 g |
| Färg | Grå |
| Tillverkare | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logga in
Inga recensioner hittades. Dela dina insikter med andra.
*Rabatt innebär en besparing jämfört med det ordinarie priset.
Viktigt: Om locken är konfigurerbara måste dessa väljas separat. Se till att de har lagts till i din varukorg.























