Parafilm Parafilmrulle 75 m x 50 mm, paraffin
Artikelnummer : 100018680
Parafilmrulle 75 m x 50 mm, paraffin
Tillagd i önskelistan med framgång
Din konfiguration

Kvantitet Pris per styck Besparingar*
1
785,40 kr
20
760,75 kr
3%
50
738,93 kr
5%
100
719,72 kr
8%
250
702,46 kr
10%
500
682,81 kr
13%
1.000
665,55 kr
15%
2.500
649,05 kr
17%
Inget valt
Pris per enhet: 785,40 kr 785,40 kr
Produkten finns inte längre tillgänglig
Parafilm™ M er en selvklæbende forseglingsfilm, der kan strækkes 200' .
| Bredd | 55 mm |
|---|---|
| Form - basområde | Rund |
| Höjd | 20 mm |
| Material | Paraffin |
| Tillverkningsland | USA |
| Vikt | 622 g |
| Färg | Genomskinlig |
| Tillverkare | Parafilm |
Logga in
Inga recensioner hittades. Dela dina insikter med andra.
Parafilm™ M er en selvklæbende forseglingsfilm, der kan strækkes 200' .
| Bredd | 55 mm |
|---|---|
| Form - basområde | Rund |
| Höjd | 20 mm |
| Material | Paraffin |
| Tillverkningsland | USA |
| Vikt | 622 g |
| Färg | Genomskinlig |
| Tillverkare | Parafilm |
Logga in
Inga recensioner hittades. Dela dina insikter med andra.
*Rabatt innebär en besparing jämfört med det ordinarie priset.
Viktigt: Om locken är konfigurerbara måste dessa väljas separat. Se till att de har lagts till i din varukorg.




