Glasoflaskor Flaskpåse, fyrkantig, plast, klar
Artikelnummer : 100020960
Flaskpåse, fyrkantig, plast, klar
Tillagd i önskelistan med framgång
Din konfiguration

Kvantitet Pris per styck Besparingar*
1
15,49 kr
10
15,05 kr
2%
20
14,50 kr
6%
50
14,29 kr
7%
100
11,78 kr
23%
200
11,23 kr
27%
Inget valt
Pris per enhet: 15,49 kr 15,49 kr
Besparingar*: %
Omedelbart tillgänglig.Leveransklar inom: 1–2 dagar
Denne gennemsigtige flaskepose er velegnet som gaveemballage til først og fremmest vin- champagne, men kan også bruges til andre flasker. Posen leveres uden den viste flaske.
| Bredd | 18 mm |
|---|---|
| Form - basområde | Kvadratisk |
| Höjd | 500 mm |
| Material | BIO FILM |
| Tillverkningsland | EU |
| Vikt | 4 g |
| Färg | Genomskinlig |
| Tillverkare | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logga in
Inga recensioner hittades. Dela dina insikter med andra.
Denne gennemsigtige flaskepose er velegnet som gaveemballage til først og fremmest vin- champagne, men kan også bruges til andre flasker. Posen leveres uden den viste flaske.
| Bredd | 18 mm |
|---|---|
| Form - basområde | Kvadratisk |
| Höjd | 500 mm |
| Material | BIO FILM |
| Tillverkningsland | EU |
| Vikt | 4 g |
| Färg | Genomskinlig |
| Tillverkare | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logga in
Inga recensioner hittades. Dela dina insikter med andra.
*Rabatt innebär en besparing jämfört med det ordinarie priset.
Viktigt: Lock måste beställas separat. Se till att de har lagts till i din varukorg.




















