Glasoflaskor Skruvlock 'White Line' 35 ml, PP-plast, vit
Artikelnummer : 100001210
Skruvlock 'White Line' 35 ml, PP-plast, vit
Tillagd i önskelistan med framgång
Din konfiguration

Kvantitet Pris per styck Besparingar*
1
4,35 kr
20
4,13 kr
5%
50
4,02 kr
7%
100
3,92 kr
9%
250
3,37 kr
22%
500
3,26 kr
25%
1.000
3,05 kr
29%
2.500
2,61 kr
40%
Inget valt
Pris per enhet: 4,35 kr 4,35 kr
Besparingar*: %
Omedelbart tillgänglig.Leveransklar inom: 1–2 dagar
Den vita skruvlocket av robust PP-plast är lämpligt för „White Line“ 35 ml behållare. Den runda designen ger ett säkert grepp och enkel hantering i vardagen.
| Diameter - Utsida | 45 mm |
|---|---|
| Form - basområde | Rund |
| Höjd | 9,5 mm |
| Material | PP |
| Tillverkningsland | EU |
| Vikt | 2 g |
| Färg | Vit |
| Tillverkare | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logga in
Inga recensioner hittades. Dela dina insikter med andra.
Den vita skruvlocket av robust PP-plast är lämpligt för „White Line“ 35 ml behållare. Den runda designen ger ett säkert grepp och enkel hantering i vardagen.
| Diameter - Utsida | 45 mm |
|---|---|
| Form - basområde | Rund |
| Höjd | 9,5 mm |
| Material | PP |
| Tillverkningsland | EU |
| Vikt | 2 g |
| Färg | Vit |
| Tillverkare | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logga in
Inga recensioner hittades. Dela dina insikter med andra.
*Rabatt innebär en besparing jämfört med det ordinarie priset.
Viktigt: Om locken är konfigurerbara måste dessa väljas separat. Se till att de har lagts till i din varukorg.























