Glasoflaskor Skruvlock "Bläckhorn", HPM-plast, svart
Artikelnummer : 100021760
Skruvlock "Bläckhorn", HPM-plast, svart
Tillagd i önskelistan med framgång
Din konfiguration

Kvantitet Pris per styck Besparingar*
1
5,98 kr
20
5,87 kr
1%
50
5,66 kr
5%
100
5,55 kr
7%
250
5,44 kr
9%
Inget valt
Pris per enhet: 5,98 kr 5,98 kr
Besparingar*: %
Omedelbart tillgänglig.Leveransklar inom: 1–2 dagar
Skruvlocket "Bläckhorn" i svart HPM-plast imponerar med sin runda design och ger ett säkert grepp. Det passar för runda lock och skyddar pålitligt mot läckage och föroreningar.
| Diameter - Utsida | 35,1 mm |
|---|---|
| Form - basområde | Rund |
| Höjd | 12,6 mm |
| Material | HPM |
| Tillverkningsland | EU |
| Vikt | 6 g |
| Färg | Svart |
| Tillverkare | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logga in
Inga recensioner hittades. Dela dina insikter med andra.
Skruvlocket "Bläckhorn" i svart HPM-plast imponerar med sin runda design och ger ett säkert grepp. Det passar för runda lock och skyddar pålitligt mot läckage och föroreningar.
| Diameter - Utsida | 35,1 mm |
|---|---|
| Form - basområde | Rund |
| Höjd | 12,6 mm |
| Material | HPM |
| Tillverkningsland | EU |
| Vikt | 6 g |
| Färg | Svart |
| Tillverkare | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logga in
Inga recensioner hittades. Dela dina insikter med andra.
*Rabatt innebär en besparing jämfört med det ordinarie priset.
Viktigt: Lock måste beställas separat. Se till att de har lagts till i din varukorg.























