Glasoflaskor Skruvlock med gjutring, PE-plast, vitt, för mynning: DIN 22
Artikelnummer : 100039540
Skruvlock med gjutring, PE-plast, vitt, för mynning: DIN 22
Tillagd i önskelistan med framgång
Din konfiguration

Kvantitet Pris per styck Besparingar*
1
3,59 kr
750
3,37 kr
6%
4.000
3,04 kr
15%
Inget valt
Pris per enhet: 3,59 kr 3,59 kr
Besparingar*: %
Omedelbart tillgänglig.Leveransklar inom: 1–2 dagar
Det runda skruvlocket av vit PE-plast är perfekt för mynningen DIN 22. Det erbjuder en pålitlig tätning och är en del av familjen rundlock, idealiskt för säkra förslutningar i olika tillämpningar.
| Diameter - Utsida | 26 mm |
|---|---|
| Form - basområde | Rund |
| Höjd | 22 mm |
| Material | PE |
| Tillverkningsland | EU |
| Tryckbar | Nej |
| Vikt | 5 g |
| Färg | Vit |
| Storlek på mynningen | DIN 22 |
Logga in
Inga recensioner hittades. Dela dina insikter med andra.
Det runda skruvlocket av vit PE-plast är perfekt för mynningen DIN 22. Det erbjuder en pålitlig tätning och är en del av familjen rundlock, idealiskt för säkra förslutningar i olika tillämpningar.
| Diameter - Utsida | 26 mm |
|---|---|
| Form - basområde | Rund |
| Höjd | 22 mm |
| Material | PE |
| Tillverkningsland | EU |
| Tryckbar | Nej |
| Vikt | 5 g |
| Färg | Vit |
| Storlek på mynningen | DIN 22 |
Logga in
Inga recensioner hittades. Dela dina insikter med andra.
*Rabatt innebär en besparing jämfört med det ordinarie priset.
Viktigt: Om locken är konfigurerbara måste dessa väljas separat. Se till att de har lagts till i din varukorg.




