Glasoflaskor Skruvlock rund flaska med sprutinsats, PE-plast, vit, för mynning: DIN 18
Artikelnummer : 100000630
Skruvlock rund flaska med sprutinsats, PE-plast, vit, för mynning: DIN 18
Tillagd i önskelistan med framgång
Din konfiguration

Kvantitet Pris per styck Besparingar*
1
6,41 kr
20
6,09 kr
4%
50
5,98 kr
6%
100
5,87 kr
8%
250
4,78 kr
25%
500
4,57 kr
28%
1.000
4,35 kr
32%
2.500
3,80 kr
40%
Inget valt
Pris per enhet: 6,41 kr 6,41 kr
Besparingar*: %
Omedelbart tillgänglig.Leveransklar inom: 1–2 dagar
Den vita skruvkorken av robust PE-plast passar perfekt på runda flaskor med DIN 18-öppning. Med en praktisk sprutinsats möjliggör den enkel och exakt dosering. Idealisk för säker och ren användning inom olika områden.
| Diameter - Utsida | 31,9 mm |
|---|---|
| Form - basområde | Rund |
| Höjd | 20 mm |
| Material | PP |
| Tillverkningsland | EU |
| Tryckbar | Nej |
| Vikt | 10 g |
| Färg | Vit |
| Storlek på mynningen | DIN 18 |
| Tillverkare | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logga in
Inga recensioner hittades. Dela dina insikter med andra.
Den vita skruvkorken av robust PE-plast passar perfekt på runda flaskor med DIN 18-öppning. Med en praktisk sprutinsats möjliggör den enkel och exakt dosering. Idealisk för säker och ren användning inom olika områden.
| Diameter - Utsida | 31,9 mm |
|---|---|
| Form - basområde | Rund |
| Höjd | 20 mm |
| Material | PP |
| Tillverkningsland | EU |
| Tryckbar | Nej |
| Vikt | 10 g |
| Färg | Vit |
| Storlek på mynningen | DIN 18 |
| Tillverkare | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logga in
Inga recensioner hittades. Dela dina insikter med andra.
*Rabatt innebär en besparing jämfört med det ordinarie priset.
Viktigt: Om locken är konfigurerbara måste dessa väljas separat. Se till att de har lagts till i din varukorg.























