Glasoflaskor Skruvlock 'White Line' 12 ml, PP-plast, vit
Artikelnummer : 100001120
Skruvlock 'White Line' 12 ml, PP-plast, vit
Tillagd i önskelistan med framgång
Din konfiguration

Kvantitet Pris per styck Besparingar*
1
2,60 kr
20
2,49 kr
4%
50
2,39 kr
8%
100
2,28 kr
12%
250
1,95 kr
25%
500
1,84 kr
29%
1.000
1,73 kr
33%
2.500
1,63 kr
37%
Inget valt
Pris per enhet: 2,60 kr 2,60 kr
Besparingar*: %
Omedelbart tillgänglig.Leveransklar inom: 1–2 dagar
Den vita skruvkorken "White Line" av slitstark PP-plast passar perfekt på runda behållare och säkerställer ett stadigt grepp. Den underlättar öppning och stängning och gör vardagen mer mångsidig – idealisk för alla som värdesätter praktiska och pålitliga förslutningar. En liten detalj med stor nytta!
| Diameter - Utsida | 38,4 mm |
|---|---|
| Form - basområde | Rund |
| Höjd | 7,5 mm |
| Material | PP |
| Tillverkningsland | EU |
| Vikt | 2 g |
| Färg | Vit |
| Tillverkare | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logga in
Inga recensioner hittades. Dela dina insikter med andra.
Den vita skruvkorken "White Line" av slitstark PP-plast passar perfekt på runda behållare och säkerställer ett stadigt grepp. Den underlättar öppning och stängning och gör vardagen mer mångsidig – idealisk för alla som värdesätter praktiska och pålitliga förslutningar. En liten detalj med stor nytta!
| Diameter - Utsida | 38,4 mm |
|---|---|
| Form - basområde | Rund |
| Höjd | 7,5 mm |
| Material | PP |
| Tillverkningsland | EU |
| Vikt | 2 g |
| Färg | Vit |
| Tillverkare | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Logga in
Inga recensioner hittades. Dela dina insikter med andra.
*Rabatt innebär en besparing jämfört med det ordinarie priset.
Viktigt: Om locken är konfigurerbara måste dessa väljas separat. Se till att de har lagts till i din varukorg.























