Glasoflaskor Skyddsskiva för 500 ml 'Magic', PP-plast, vit
Artikelnummer : 100000130
Skyddsskiva för 500 ml 'Magic', PP-plast, vit
Tillagd i önskelistan med framgång
Din konfiguration

Kvantitet Pris per styck Besparingar*
1
4,78 kr
20
4,57 kr
4%
50
4,35 kr
8%
100
4,13 kr
13%
250
3,59 kr
24%
500
3,48 kr
27%
1.000
3,37 kr
29%
2.500
2,83 kr
40%
Inget valt
Pris per enhet: 4,78 kr 4,78 kr
Besparingar*: %
Omedelbart tillgänglig.Leveransklar inom: 1–2 dagar
Inlägg för 500 ml 'Magic', PP-plast, vit
| Diameter - Utsida | 100,7 mm |
|---|---|
| Form - basområde | Rund |
| Höjd | 5 mm |
| Material | PP |
| Tillverkningsland | EU |
| Tryckbar | Nej |
| Vikt | 6 g |
| Färg | Vit |
Logga in
Inga recensioner hittades. Dela dina insikter med andra.
Inlägg för 500 ml 'Magic', PP-plast, vit
| Diameter - Utsida | 100,7 mm |
|---|---|
| Form - basområde | Rund |
| Höjd | 5 mm |
| Material | PP |
| Tillverkningsland | EU |
| Tryckbar | Nej |
| Vikt | 6 g |
| Färg | Vit |
Logga in
Inga recensioner hittades. Dela dina insikter med andra.
*Rabatt innebär en besparing jämfört med det ordinarie priset.
Viktigt: Om locken är konfigurerbara måste dessa väljas separat. Se till att de har lagts till i din varukorg.

