Tygservett rutig 12x12, kvadratisk, textil, mörkgrön, öppning: TO38-TO53
Tillagd i önskelistan med framgång
Din konfiguration
Tygservett rutig 12x12, kvadratisk, textil, mörkgrön, öppning: TO38-TO53 välj
Kvantitet Pris per styck Besparingar*
1
4%
50
7%
100
8%
200
27%
500
28%
1.000
32%
Bredd: 120
Färg: Mörkgrön
Inget valt
Besparingar*:  %
Omedelbart tillgänglig.Leveransklar inom: 1–2 dagar
Bredd 120 mm
Form - basområde Kvadratisk
Höjd 0,1 mm
Material Bomull (100 %)
Tillverkningsland Tyskland
Vikt 1 g
Färg Mörkgrön
Tillverkare Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected]
0 från 0 omdömen
Genomsnittligt betyg på 0 av 5 stjärnor
Lämna gärna ett omdöme!
Dela din upplevelse av produkten med andra kunder.
Bredd 120 mm
Form - basområde Kvadratisk
Höjd 0,1 mm
Material Bomull (100 %)
Tillverkningsland Tyskland
Vikt 1 g
0 från 0 omdömen
Lämna gärna ett omdöme!
Liknande produkter
Kvantitet
Pris per styck
Kvantitet
Pris per styck
1
2,160 ml trådbågsburk, öppning: trådbågsstängning2,160 ml trådbågsburk, öppning: trådbågsstängning
Genomsnittligt betyg på 5 av 5 stjärnor
Tennetikett 'Jogger', kvadratisk, metall, silver
50 ml glasflaska 'Proba', öppning: PP 1850 ml glasflaska 'Proba', öppning: PP 18
500 ml PET-flaska 'Milk and Juice Carré', kvadratisk, plast, öppning: 38 mm500 ml PET-flaska 'Milk and Juice Carré', kvadratisk, plast, öppning: 38 mm
Skruvlock för 50 ml 'Antonella', PP-plast, svartSkruvlock för 50 ml 'Antonella', PP-plast, svart
Kapsylen 26 mm, metall, guldKapsylen 26 mm, metall, guld