Westmark Doseringstapp 'Auto Pour' 5 cl, PE-plast, klar
Artikelnummer : 100018460
Doseringstapp 'Auto Pour' 5 cl, PE-plast, klar
Tillagd i önskelistan med framgång
Din konfiguration

Kvantitet Pris per styck Besparingar*
1
99,33 kr
10
96,42 kr
2%
20
93,41 kr
5%
50
91,37 kr
8%
100
74,49 kr
25%
200
72,02 kr
27%
Inget valt
Pris per enhet: 99,33 kr 99,33 kr
Besparingar*: %
Omedelbart tillgänglig.Leveransklar inom: 1–2 dagar
Professionell, transparent doseringsutlopp med kulhållarsystem. Doseringsmängd 5 cl. Utmärkt för professionell användning.
Passar flasköppningar från 17,0 till 21,0 mm.
| Diameter - Utsida | 39 mm |
|---|---|
| Form - basområde | Rund |
| Höjd | 102 mm |
| Material | PE |
| Tillverkningsland | Tyskland |
| Vikt | 23 g |
| Volym | 50 ml |
| Färg | Genomskinlig |
| Tillverkare | Westmark GmbH, Bielefelder Str. 125, 57368 Lennestadt-Elspe, [email protected] |
Logga in
Inga recensioner hittades. Dela dina insikter med andra.
Professionell, transparent doseringsutlopp med kulhållarsystem. Doseringsmängd 5 cl. Utmärkt för professionell användning.
Passar flasköppningar från 17,0 till 21,0 mm.
| Diameter - Utsida | 39 mm |
|---|---|
| Form - basområde | Rund |
| Höjd | 102 mm |
| Material | PE |
| Tillverkningsland | Tyskland |
| Vikt | 23 g |
| Volym | 50 ml |
| Färg | Genomskinlig |
| Tillverkare | Westmark GmbH, Bielefelder Str. 125, 57368 Lennestadt-Elspe, [email protected] |
Logga in
Inga recensioner hittades. Dela dina insikter med andra.
*Rabatt innebär en besparing jämfört med det ordinarie priset.
Viktigt: Om locken är konfigurerbara måste dessa väljas separat. Se till att de har lagts till i din varukorg.











