Westmark Hällpip i rostfritt stål med lufttub, rostfritt stål, silver-svart
Artikelnummer : 100003740
Hällpip i rostfritt stål med lufttub, rostfritt stål, silver-svart
Tillagd i önskelistan med framgång
Din konfiguration

Kvantitet Pris per styck Besparingar*
1
65,05 kr
20
63,09 kr
3%
50
61,23 kr
5%
100
59,81 kr
8%
250
48,79 kr
24%
500
47,26 kr
27%
1.000
45,52 kr
30%
2.500
38,97 kr
40%
Inget valt
Pris per enhet: 65,05 kr 65,05 kr
Besparingar*: %
Omedelbart tillgänglig.Leveransklar inom: 1–2 dagar
Gastroutsläppare i rostfritt stål och svart polykork samt ett luftrör i metall. Utmärkt för drycker som behöver 'andas'!
Passar flasköppningar från 18,5 till 21,5 mm.
| Diameter - Utsida | 25 mm |
|---|---|
| Form - basområde | Rund |
| Höjd | 93 mm |
| Material | Rostfritt stål |
| Tillverkningsland | Tyskland |
| Vikt | 10 g |
| Färg | Silver |
| Storlek på mynningen | PP 31,5 |
| Tillverkare | Westmark GmbH, Bielefelder Str. 125, 57368 Lennestadt-Elspe, [email protected] |
Logga in
Inga recensioner hittades. Dela dina insikter med andra.
Gastroutsläppare i rostfritt stål och svart polykork samt ett luftrör i metall. Utmärkt för drycker som behöver 'andas'!
Passar flasköppningar från 18,5 till 21,5 mm.
| Diameter - Utsida | 25 mm |
|---|---|
| Form - basområde | Rund |
| Höjd | 93 mm |
| Material | Rostfritt stål |
| Tillverkningsland | Tyskland |
| Vikt | 10 g |
| Färg | Silver |
| Storlek på mynningen | PP 31,5 |
| Tillverkare | Westmark GmbH, Bielefelder Str. 125, 57368 Lennestadt-Elspe, [email protected] |
Logga in
Inga recensioner hittades. Dela dina insikter med andra.
*Rabatt innebär en besparing jämfört med det ordinarie priset.
Viktigt: Om locken är konfigurerbara måste dessa väljas separat. Se till att de har lagts till i din varukorg.










