Avery Zweckform Zweckform Klistermärken 'Hjärtan', papper, röd
Artikelnummer : 100018880
Zweckform Klistermärken 'Hjärtan', papper, röd
Tillagd i önskelistan med framgång
Din konfiguration

Kvantitet Pris per styck Besparingar*
1
29,34 kr
10
28,36 kr
3%
20
27,59 kr
5%
50
27,05 kr
7%
100
22,14 kr
24%
200
21,48 kr
26%
Inget valt
Pris per enhet: 29,34 kr 29,34 kr
Besparingar*: %
Omedelbart tillgänglig.Leveransklar inom: 1–2 dagar
Innehåller 3 ark med klistermärken. Från Z-design.
| Bredd | 80 mm |
|---|---|
| Form - basområde | Presentetiketter |
| Höjd | 1,5 mm |
| Material | Papper |
| Tillverkningsland | Tyskland |
| Vikt | 8 g |
| Färg | Röd |
| Tillverkare | Avery Zweckform GmbH, Miesbacher Str. 5,83626 Oberlaindern, [email protected] |
Logga in
Inga recensioner hittades. Dela dina insikter med andra.
Innehåller 3 ark med klistermärken. Från Z-design.
| Bredd | 80 mm |
|---|---|
| Form - basområde | Presentetiketter |
| Höjd | 1,5 mm |
| Material | Papper |
| Tillverkningsland | Tyskland |
| Vikt | 8 g |
| Färg | Röd |
| Tillverkare | Avery Zweckform GmbH, Miesbacher Str. 5,83626 Oberlaindern, [email protected] |
Logga in
Inga recensioner hittades. Dela dina insikter med andra.
*Rabatt innebär en besparing jämfört med det ordinarie priset.
Viktigt: Lock måste beställas separat. Se till att de har lagts till i din varukorg.








