Avery Zweckform Zweckform Klistermärken 'Alfabet', rektangulära, plast, guld
Artikelnummer : 100019390
Zweckform Klistermärken 'Alfabet', rektangulära, plast, guld
Tillagd i önskelistan med framgång
Din konfiguration

Kvantitet Pris per styck Besparingar*
1
29,18 kr
10
28,21 kr
3%
20
27,45 kr
5%
50
26,90 kr
7%
100
22,02 kr
24%
200
21,37 kr
26%
Inget valt
Pris per enhet: 29,18 kr 29,18 kr
Besparingar*: %
Omedelbart tillgänglig.Leveransklar inom: 1–2 dagar
Z-design serien Home - 'Alfabet', gennemsigtigt. Indeholder 2 ark med bogstaver. Bogstaver fra Z-design kan klæbes på glas, flasker, urtepotter, gaveindpakning, flasker o.m.a.
| Bredd | 80 mm |
|---|---|
| Form - basområde | Rektangulär |
| Höjd | 1,5 mm |
| Material | Folie |
| Tillverkningsland | Tyskland |
| Vikt | 8 g |
| Färg | Guld |
| Tillverkare | Avery Zweckform GmbH, Miesbacher Str. 5,83626 Oberlaindern, [email protected] |
Logga in
Inga recensioner hittades. Dela dina insikter med andra.
Z-design serien Home - 'Alfabet', gennemsigtigt. Indeholder 2 ark med bogstaver. Bogstaver fra Z-design kan klæbes på glas, flasker, urtepotter, gaveindpakning, flasker o.m.a.
| Bredd | 80 mm |
|---|---|
| Form - basområde | Rektangulär |
| Höjd | 1,5 mm |
| Material | Folie |
| Tillverkningsland | Tyskland |
| Vikt | 8 g |
| Färg | Guld |
| Tillverkare | Avery Zweckform GmbH, Miesbacher Str. 5,83626 Oberlaindern, [email protected] |
Logga in
Inga recensioner hittades. Dela dina insikter med andra.
*Rabatt innebär en besparing jämfört med det ordinarie priset.
Viktigt: Om locken är konfigurerbara måste dessa väljas separat. Se till att de har lagts till i din varukorg.









